niedziela, 1 lipca 2012

V Rajd Brdy 2012 - 30.06.- 01.07 2012

Do wyboru były dwie trasy turystyczna i MTB. Obydwie ciekawe. Jechało się w grupach prowadzonych przez przewodników-pilotów. To była już piąta odsłona rajdu. Oto tegoroczna trasa:


(Jako że dla mnie Rajd był pewnym wyzwaniem, brakować tu będzie jakichkolwiek zdjęć z jazdy. Zapewniam jednak, że nikt nie woził nas samochodami, tylko było trzeba kręcić.)


Każdy otrzymał swój numerek

Usterki zdarzały się już na starcie

Cel - Tuchola
Jeden z przystanków
Kolejny postój w deszczu
Można było umyć ręce
No, i Tuchola
Przyszedł czas na zbieranie sił
Ci, co spali w agroturystyce, dostali takie oto śniadanko
A w nocy padało, a że zbieranie sił zabrało siły na to, by schować buty sprzed domu, dla niektórych jedynym wyjściem była jazda w japonkach
Pierwszy przystanek drugiego dnia i parówki
Powaga
Jak widać, wylewało się siódme poty
Powinien pojawić się też film z wyjazdu
Nice
Regeneracja


2 komentarze:

 1. Pani Kasiu !

  Zdjęcia klasa ! A z rowerem radziła Pani sobie prawie jak z aparatem fotograficznym. Taka dokumentacja imprez Rowerowej Brzozy to skarb. Prosimy o więcej !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za dobre słowo! Jazda rowerem na takim dystansie była dla mnie nie lada wyzwaniem, bo jestem rowerowym skrajnym amatorem, ale było to wyzwanie niezwykle przyjemne. ;) Cieszę się, że relacja się podoba, pomimo że sił mi trochę zabrakło, by częściej aparat wyciągać. Jeśli będzie okazja, z chęcią udokumentuję i inne imprezy Rowerowej Brzozy.

  Pozdrawiam serdecznie
  Kasia ;)

  OdpowiedzUsuń